Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Ogłoszenie o przetargu
  • Górowski PUP informuje o ofercie pracy
  • Przygotowania do kwalifikacji wojskowej
  • Alex finalistą „zDolnego Ślązaka” z geografii
  • Był internat, będzie…
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportAktywność ruchowa dla najmłodszych

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym pod hasłem „Piłkarskie Abecadło”. Popularna piłkarska akademia gromadzi w każdy poniedziałek ponad dwadzieścia dziewczynek i chłopców, dla których przysłowiowe bieganie za piłką jest atrakcją.

Zdjęcie: Aktywność ruchowa dla najmłodszych


Zajęcia są urozmaicone i ukierunkowane na wszechstronny rozwój dziecka w tym przedziale wiekowym. Instruktor prowadzący zajęcia (Adam Cichy) poprzez zabawę zachęca do wzmożonego wysiłku, a dziatwa z zapałem wypełnia jego polecenia. Zajęcia są nieodpłatne – wystarczą chęci i zaangażowanie opiekunów, aby przyprowadzić pociechy do hali Arkadia. Wszystkie dzieci, które się zgłoszą, mają zagwarantowane atrakcyjne zajęcia. Tak więc zapraszamy w każdy poniedziałek już od godziny 17:00. Obowiązuje sportowe obuwie.

Szanowni rodzice, dziadkowie, opiekunowie! zaszczepiajcie aktywność ruchową swoim dzieciom, wnukom i podopiecznym od najmłodszych lat. To zaprocentuje w późniejszym okresie życia. Tak więc w każde poniedziałkowe popołudnie dajcie odpocząć komputerom, tabletom i TV. Arkadia zaprasza!

Więcej zdjęć w galerii


MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.