Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportAktorski sukces DPS

15 grudnia 2016 roku grupa teatralna "ZAKRĘT” działająca przy Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu zajęła I miejsce w XII Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych i Seniorów organizowanym przez stowarzyszenie ODONIS w Głogowie

Zdjęcie: Aktorski sukces DPS


Tematem przewodnim tegorocznego XII Przeglądu było hasło „Radość w sercu - Radość w nas”.
Mieszkańcy DPS zaprezentowali sztukę pt: „Nowe spojrzenie na Boże Narodzenie”. Przedstawienie określone mianem nostalgicznego wywołało wśród widzów emocje oraz łzy wzruszenia za co nagrodzono aktorów gromkimi brawami.
Podczas przeglądu reprezentowane były formy: recytacji, śpiewu, teatru, zarówno w kategorii indywidualnej jak i zespołowej. Odbyła się także wystawa prac uczestników pleneru artystycznego „Sukces jest w Tobie”.
Zespół teatralny z Wronińca zajął I miejsce ex aequo ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Głogowie. Za osiągnięcia laureaci zostali nagrodzeni świątecznymi upominkami. Ponadto Dom Pomocy Społecznej we Wronińcu za swój występ został nagrodzony specjalną nagrodą Starosty Głogowskiego – radioodtwarzaczem PHILIPS.

Więcej zdjęć w galerii

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.