Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Rozpocznij działalność gospodarczą z funduszami unijnymi
  • Powiatowy Urząd Pracy informuje
  • „Noc Bibliotek” z udziałem SOSW
  • Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Górze informuje
  • Rajd oraz Piknik dla upamiętnienia 100-lecia odzyskania Niepodległości
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportOgłoszenie PCPR w Górze

W związku z rozpoczętym naborem wniosków na realizację zadań, które mogą być finansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Górze informuje...

Zdjęcie: Ogłoszenie PCPR w Górze


PCPR w Górze informuje podmioty gospodarcze, które prowadzą działalność remontowo-budowlaną i są zainteresowane wykonywaniem prac związanych z likwidacją barier architektonicznych i technicznych (które będą objęte dofinansowaniem w 2017 roku) o możliwości przedstawienia oferty firmy, która będzie umieszczona na tablicy ogłoszeń PCPR – w celu umożliwienia niepełnosprawnym mieszkańcom powiatu górowskiego ubiegających się o dofinansowanie ze środków PFRON skorzystania z tych ofert.

Powyższe informacje (dane i wiarygodność firmy) proszę składać w terminie do 24 marca 2017 roku w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Górze, ul. Armii Polskiej 8, 56-200 Góra, tel. 65/543 28 96.

Dodatkowych informacji w tym zakresie udziela pracownik socjalny odpowiedzialny za realizację tego zadania Iwona Stankiewicz, pokój nr 11.

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.