Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Zaproszenie na badanie mammograficzne
  • Zastrzeganie dokumentów tożsamości
  • Powiatowe Targi Edukacyjne
  • Wsparcie dla rzemiosła
  • PT KRUS w Górze informuje
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportUroczyste spotkanie Koła Związku Niewidomych w Górze

18 stycznia 2017 r. w Restauracji Rosette w Górze odbyło się spotkanie integracyjno-opłatkowe Koła Związku Niewidomych w Górze

Zdjęcie: Uroczyste spotkanie Koła Związku Niewidomych w Górze


W uroczystości udział wzięli członkowie Koła oraz zaproszeni goście: w imieniu Starosty Górowskiego Piotra Wołowicza – Sekretarz Powiatu Elżbieta Kwiatkowska, w imieniu Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz - Zastępca Burmistrza Andrzej Rogala, Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Górze Bożena Merta oraz Zastępca Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze Mariola Palczyńska.
Sekretarz Powiatu Elżbieta Kwiatkowska w imieniu Starosty Górowskiego Piotra Wołowicza złożyła członkom Koła najserdeczniejsze życzenia noworoczne - dobrego zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Do przekazanych życzeń dołączyli się pozostali goście.
Spotkanie prowadziła kierownik PCPR, serdecznie witając obecnych na uroczystości, a w szczególny sposób członków Koła. W krótki sposób przedstawiła także problematykę niepełnosprawności, z którą zmagają się członkowie Koła.

Prezes Koła Maria Tylicka złożyła wszystkim serdeczne życzenia noworoczne, dziękując władzom samorządowym za okazywane wsparcie.
Spotkanie uświetnił występ muzyczny z całą gamą kolęd w wykonaniu uczniów z gimnazjum w Wąsoszu pod kierunkiem Andrzeja Kowala. Na zakończenie Prezes Koła Maria Tylicka zaprosiła wszystkich na uroczysty poczęstunek, który tradycyjnie rozpoczął się wspólną modlitwą i opłatkiem.
Więcej zdjęć w galerii
MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.