Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Powiatowy Urząd Pracy informuje
  • Teatrzyk Dorotki  w PCPR
  • Powiatowy Urząd Pracy informuje
  • Bardzo dobre wyniki gimnazjalistów
  • Obwieszczenie Starosty Górowskiego
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportMistrzowie powiatu w ramach Licealiady 2017

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Górze zostali Mistrzami Powiatu w Tenisie Stołowym w kategorii chłopców

Zdjęcie: Mistrzowie powiatu w ramach Licealiady 2017


Turniej przeprowadzony został w hali „Arkadia” 27 stycznia br. w ramach dolnośląskiej „Licealiady”. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach - zespołowej i indywidualnej.

W pierwszej z nich ekipa górowskich licealistów - występująca w składzie: Adrian Rybicki, Amadeusz Leniak, Maciej Miśkiewicz i Kamil Pokrywa - pewnie pokonała uczniów sąsiedniego Zespołu Szkół im. Sylwestra Kaliskiego.

Oprócz zwycięstwa w klasyfikacji drużynowej, uczniowie LO w Górze odnieśli również sukcesy indywidualne. Mistrzem powiatu został Adrian Rybicki, na drugim, nie mniej zaszczytnym miejscu, uplasował się Amadeusz Leniak, a trzecia lokata przypadła uczniowi Zespołu Szkół, Michałowi Stećko.

Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego – Halina Michalak ZS i Wojciech Janicki z LO, będący jednocześnie opiekunami swoich zespołów.

Kolejnym etapem rozgrywek był występ górowskich licealistów w Finale Strefy Legnickiej, który odbył się 31 stycznia w Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Gierałtowcu. Drużyna w składzie: Adrian Rybicki, Amadeusz Leniak i Maciej Miśkiewicz, po trwających blisko cztery godziny zawodach, wywalczyła siódme miejsce.

Mimo że na tym etapie zakończyła się sportowa przygoda górowskich tenisistów stołowych z „Licealiadą”, to całej drużynie i jej opiekunowi składamy serdeczne gratulacje. Organizatorzy powiatowego finału „Licealiady” składają również podziękowania dyrektorowi POSiR w Górze Panu Tomaszowi Krysiakowi oraz pracownikom „Arkadii”, za przygotowanie hali i sprzętu sportowego.

WJ

Więcej zdjęć w galerii
MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.