Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Stop pożarom traw
  • Komunikat PCPR w Górze
  • Ważne zmiany dotyczące nocnej i świątecznej opieki medycznej
  • Rolnicy i hodowcy trzody chlewnej …
  • Powiatowy Urząd Pracy informuje
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportUsługi on-line dla ubezpieczonych w KRUS

Portal eKRUS przeznaczony jest dla ubezpieczonych w KRUS rolników i domowników podlegających ubezpieczeniu społecznemu rolników lub ubezpieczeniu zdrowotnemu oraz członków ich rodzin, zgłoszonych za pośrednictwem KRUS do ubezpieczenia zdrowotnego.

Zdjęcie: Usługi on-line dla ubezpieczonych w KRUS


Do korzystania z portalu wystarczy komputer z dostępem do Internetu, dowolna przeglądarka internetowa oraz aplikacja umożliwiająca odczyt plików w formacie PDF.

Z ogólnodostępnych treści na eKRUS może korzystać każdy użytkownik Internetu. Do treści spersonalizowanych dostęp jest zastrzeżony dla osób ubezpieczonych w KRUS, które zarejestrują się i zaakceptują regulamin serwisu. Każda zarejestrowana osoba uzyskuje dostęp on-line do własnych danych ewidencyjnych, przebiegu historii ubezpieczenia, wykazu składek, ich bieżącej wysokości, informacji o zbliżających się terminach płatności i innych.

W celu zarejestrowania i utworzenia profilu użytkownika na stronie www.ekrus.gov.pl należy w okienku: „Zarejestruj się” wypełnić wniosek, a następnie wydrukować go i wraz z nim udać się do jednostki terenowej KRUS, w której jest się ubezpieczonym, w celu uzyskania dostępu do uwierzytelnionych usług drogą elektroniczną. W trakcie rejestracji, poza podstawowymi danymi ewidencyjnymi, należy podać adres poczty elektronicznej (e-mail), który jest niezbędny do przekazania loginu i hasła dla utworzonego konta oraz w razie potrzeby odzyskania hasła bądź wymiany informacji między użytkownikiem a KRUS. Na stronie portalu www.ekrus.gov.pl znajduje się „Przewodnik po eKRUS”, który pomoże przejść krok po kroku etap rejestracji, logowania itd.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług na eKRUS.

Kierownik PT KRUS w Górze
mgr Anna Kolibek


źródło: www.krus.gov.pl

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.