Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Wystawa „Szli na Zachód osadnicy”
  • PUP Góra zaprasza
  • Wsparcie dla rzemiosła
  • PT KRUS w Górze informuje
  • Rajd oraz Piknik dla upamiętnienia 100-lecia odzyskania Niepodległości
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportKRUS zaprasza do wzięcia udziału w konkursie

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XV edycji Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Zdjęcie: KRUS zaprasza do wzięcia udziału w konkursie


Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencją Nieruchomości Rolnych i Państwową Inspekcją Pracy. Honorowy patronat nad XV edycją Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

W czternastu dotychczasowych edycjach udział wzięło ponad 17 tysięcy gospodarstw indywidualnych. Laureaci Konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe – w ubiegłym roku zwycięzca został uhonorowany ciągnikiem o mocy 75KM (relacja z uroczystego finału XIV edycji Konkursu znajduje się na stronie internetowej).

Konkurs jest jednym z licznych działań prewencyjnych prowadzonych przez Kasę na rzecz zmniejszenia liczby wypadków i chorób zawodowych rolników. Celem Konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym. Udział w konkursie mogą brać zarówno duże, jak i małe gospodarstwa rolne.

Ich właściciele mają okazję zaprezentowania swoich warsztatów pracy i osiągnięć zawodowych, zdobycia cennych nagród, a także poddania gospodarstwa profesjonalnemu audytowi bezpieczeństwa pracy, który przeprowadzą komisje konkursowe. Podczas eliminacji sprawdzą one, czy zasady ochrony zdrowia i życia są stosowane w zgłoszonym gospodarstwie, a także czy eliminowane są w nim zagrożenia wypadkowe.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia dostępne są w Oddziale Regionalnym i Placówkach Terenowych KRUS, a także na stronie internetowej www.krus.gov.pl.
Termin zgłaszania gospodarstw do Konkursu upływa z dniem 31 marca 2017 roku.

Szczegółowe informacje u pracownika PT KRUS w Górze:
Natalia Kornicka Główny Specjalista
tel. 65 444 34 25
e-mail: natalia.kornicka@krus.gov.pl

Serdecznie zapraszam do udziału w Konkursie osoby zainteresowane.

Kierownik PT KRUS w Górze
mgr Anna KolibekPlik do pobrania: formularz-zgloszenia-bgr-2017.pdf
Plik do pobrania: zaproszenie_na_konkurs.pdfMAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.