Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Mistrzostwa w ZS im. gen. S. Kaliskiego
  • Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!
  • Zastrzeganie dokumentów tożsamości
  • „Noc Bibliotek” z udziałem SOSW
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportZ życia Ośrodka

Minął pierwszy semestr nauki i minęły ferie… dokonali małych podsumowań i pracują dalej

Zdjęcie: Z życia Ośrodka


Podsumowanie I semestru nauki rok szkolny 2016/2017
Rozwijając wiarę, wzmacniając nadzieję, dbając o zdrowie oraz budując prawidłowe relacje koleżeńskie – uczniowie w ramach podsumowania I semestru nauki 1 marca br. zaprezentowali spektakl słowno-muzyczno-taneczny pt. „Warto wierzyć w lepsze jutro”. Spektakl oparty był na autorskim scenariuszu opracowanym przez pedagoga szkolnego Lidię Jędryczkę i zrealizowany we współpracy z p. Katarzyną Kordiak.
Na koniec nauczyciele wychowania fizycznego – Leszek Stuczyk i Adam Nowak wyróżnili i nagrodzili ucznia Michała Kaczmarka za zdobycie I miejsca w Szkolnych Zawodach Gry w Bilard.
Lidia Jędryczka

Kolejny sukces Kamila!!!
Kamil Komisaruk ponownie wykazał się oryginalnością i zmysłem plastycznym, tym razem w VIII Międzynarodowym Konkursie Artystycznym im. Włodzimierza Pietrzaka „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”, organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Turku. Spośród różnej tematyki konkursu plastycznego Kamil postanowił narysować Matkę Bożą z Jasnej Góry (300 lecie Koronacji Cudownego Obrazu). Tą pracą zdobył II nagrodę konkursu.
W sobotę 25 lutego 2017 r. uczestniczył ze swoją mamą i p. Katarzyną Kordiak, wychowawcą klasy, w uroczystej gali wręczenia nagród w Turku. To spotkanie dzieci, młodzieży z całej Polski uświetnili swoją obecnością i przemówieniami znamienici goście, a wśród nich wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki.
Kamil wrócił do domu z bardzo atrakcyjnymi nagrodami książkowymi, upominkami od mecenasów konkursu i voucherem na pobyty w jednym z hoteli w Częstochowie.
Życzymy Kamilowi kolejnych sukcesów i niezapomnianych chwil podczas odpoczynku fizycznego i duchowego na Jasnej Górze.
Katarzyna Kordiak

Więcej zdjęć w galerii


MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.