Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Straciłeś kartę? Nie ryzykuj!
  • Zastrzeganie dokumentów tożsamości
  • Ocalamy
  • Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!
  • Powiatowy Urząd Pracy informuje
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportSiatkarski sukces licealistek

We wtorek 29 maja 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Górowskiego w ramach dolnośląskiej „Licealiady” w siatkówce plażowej dziewcząt. Do rozgrywek zgłosiło się sześć drużyn, po trzy z Zespołu Szkół im. S. Kaliskiego oraz Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Górze

Zdjęcie: Siatkarski sukces licealistek


Zawody rozgrywane były tzw. „systemem brazylijskim”, czyli do dwóch przegranych spotkań. Oznacza to, że nawet z jedną przegraną drużyna może osiągnąć bardzo wysoki wynik. Wszystkie spotkania miały niezwykle zacięty przebieg, z tego względu trudno było wskazać zdecydowanego faworyta turnieju. Ostatecznie, po rozegraniu 14 spotkań, triumfowały zawodniczki Liceum Ogólnokształcącego występujące w składzie: Ilona Knuła, Barbara Świtek. W finale po trzysetowej walce pokonały parę koleżanek z LO, Katarzynę Grzelczak i Klaudię Gurgurewicz. Warto odnotować fakt, że dziewczyny ze zwycięskiej ekipy są uczennicami klasy pierwszej i debiutowały w tak poważnej sportowej imprezie.

8 czerwca br. w Złotoryi odbędzie się finał strefy legnickiej „Licealiady”, gdzie nasze dziewczęta będą reprezentowały jednocześnie naszą szkołę i powiat górowski.

Mariusz Dziewic

Więcej zdjęć w galerii

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.