Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Dobre praktyki w pracy rolnika
  • Wpisani w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości
  • Rozpocznij działalność gospodarczą z funduszami unijnymi
  • Bal Gimnazjalny 2018
  • Mistrzostwa Dolnego Śląska w lekkiej atletyce
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportZakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół w Górze

23 czerwca o godz. 9.00 w auli Zespołu Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zdjęcie: Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół w Górze


      W uroczystości wzięli udział absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Górze oraz uczniowie klas I i II tej szkoły oraz klas III Technikum w Górze, nauczyciele, pracownicy i rodzice uczniów Zespołu Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze.
W uroczystości uczestniczyli również: w imieniu Starosty Górowskiego Piotra Wołowicza Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Górze Sławomir Bączewski, przedstawiciele Centrum Szkolenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze Krzysztof Łomnicki i Dariusz Węcłaś oraz wiceprzewodnicząca Rady Rodziców Joanna Mosiek.
       Dyrektor szkoły Ewa Gano podsumowała mijający rok szkolny i pogratulowała uczniom zdobycia promocji do następnej klasy. Uczniom klas III Zasadniczej Szkoły Zawodowej życzyła powodzenia w życiu i miłego wspominania pobytu w szkole.
Dyrektor szkoły odczytała życzenia od Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz.
Życzenia od Starosty Górowskiego Piotra Wołowicza odczytał Sławomir Bączewski.
W imieniu Rady Rodziców głos zabrała Joanna Mosiek, która na ręce Ewy Gano złożyła podziękowania za trud włożony w kształcenie i wychowanie uczniów.
       Delegacja uczniów klas III zasadniczych szkół zawodowych podziękowała dyrekcji szkoły, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trzyletni pobyt w szkole i zdobycie zawodu.
       Uczniowie Zespołu Szkół, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem otrzymali je podczas uroczystości, a byli to: Zakarczemna Patrycja – II TL – najwyższa średnia w szkole, Turkowska Paulina - kl. I TE, Żurawski Bartosz – kl. I TE, Liśkiewicz Paulina – I THT, Kasztelan Paweł – I TL, Gabriel Ratajczak – II TI, Janowiak Anna – II TL, Dereń Ewelina – II TB, Szafrańska Agata – III THT, Dereń Jowita – III TL, Janowiak Paulina – III TL, Szalkowska Daria – I zb,Pastuszko Patrycja – II za, Fresel Marika – II zc oraz Górska Weronika – II zc.
       Podczas akademii wręczone zostały dyplomy za udział w projekcie „Fit for Mobility. Niemiecko – polsko – rosyjsko – rumuńskie spotkanie młodzieży", pomoc w organizacji Nocy Bibliotek i w konkursach językowych.
       Samorząd Uczniowski podsumował kolejną edycję plebiscytu na Najlepszego Nauczyciela:
Paweł Kinasz – I miejsce, Artur Małecki – II miejsce, Marcin Mielczarek – III miejsce;
wyróżnienia : Katarzyna Staniszewska, Bartłomiej Hebel, Ryszard Morżak.
       Dyrektor szkoły Ewa Gano ogłosiła wyniki konkursu na najlepszą frekwencję klas i wręczyła ich przedstawicielom bony upominkowe. Wyniki konkursu:
- technikum: I TI - I miejsce, II TL – II miejsce, III THT – III miejsce;
- zasadnicza szkoła zawodowa: I zb – I miejsce, I zc – II miejsce, III zb – III miejsce.
       Uroczystość zakończono życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji.

Więcej zdjęć w galerii.

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.