Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Komunikat PCPR w Górze
  • Obwieszczenie Starosty Górowskiego
  • Powiatowy Urząd Pracy informuje
  • Gala podsumowująca konkursy PCDNiPP-P
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportZakończenie roku akademickiego 2016/2017

W Powiatowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno – Pedagogicznego w Górze zakończyły się zajęcia dydaktyczne w zakresie studiów podyplomowych zorganizowanych w roku akademickim 2016/2017

Zdjęcie: Zakończenie roku akademickiego 2016/2017


Studia podyplomowe adresowane były do absolwentów szkół wyższych posiadających tytuł licencjata, magistra lub inżyniera, pragnących pogłębić wiedzę zdobytą w czasie studiów, a także uzyskać dodatkowe kwalifikacje. W szczególności kierowano je do nauczycieli wszystkich placówek szkolnych i opiekuńczo-wychowawczych.
Zajęcia dla studentów odbywały się w PCDNiPP-P w Górze w ramach działalności Instytutu Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie.
W mijającym roku akademickim studia podyplomowe ukończyło i uzyskało dodatkowe kwalifikacje 36 nauczycieli na 8 kierunkach, w tym 22 studentów zdało egzamin z pedagogiki specjalnej z rewalidacją.
Studenci podkreślali bardzo dobrą organizację zajęć i wysoki poziom kształcenia, który zapewniali wykładowcy z Legnicy, Lubina i Leszna.

Powiatowe Centrum Doskonalenia nauczycieli i poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Górze zaprasza do zapisywania się na kolejny rok akademicki. Trzy semestry realizowane są od października do czerwca, ze względna na to, że jeden semestr odbywa się zdalnie.

Informacje o studiach podyplomowych
Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie PCDNiPP-P w Górze.

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.