Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportUroczyste spotkanie Zespołu Dyrektorów

W Powiatowym Centrum Doskonalenia nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Górze odbyło się podsumowujące spotkanie Zespołu Dyrektorów Placówek Oświatowych Powiatu Górowskiego

Zdjęcie: Uroczyste spotkanie Zespołu Dyrektorów


Dyrektor PCDNiPPP w Górze Bernard Bazylewicz, jako co roku wręczył podziękowania wszystkim 24 członkom zespołu w szczególności za włączenie się w realizację zadań Powiatowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno – Pedagogicznego w Górze w roku szkolnym 2016/2017, w szczególności za ogromną pomoc przy współorganizacji konkursów, turniejów przeglądów oraz zajęć otwartych. Podkreślił także zaangażowanie wszystkich placówek w uczestnictwie w działaniach podejmowanych przez PCDNiPP-P w Górze w zakresie kompleksowego wspomagania szkół i placówek powiatu górowskiego.
Spotkanie miało szczególny wymiar ze względu na pożegnanie dyrektorów odchodzących na emeryturę lub kończących pracę na swoim stanowisku.
W imieniu całego zespołu delegacje dyrektorów wręczyły okolicznościowe dyplomy oraz drobne upominki obecnym na spotkaniu dyrektorom: Halinie Mielnik – Dyrektorowi Publicznego Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Wąsoszu, Urszuli Ratajczak – Dyrektorowi Przedszkola Publicznego Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Górze, Januszowi Ruszkiewiczowi – Dyrektorowi Gimnazjum Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Górze, Andrzejowi Skoreckiemu – Dyrektorowi Zespołu Szkół w Niechlowie oraz Marioli Żywickiej Dyrektorowi Gimnazjum Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Górze. W przemówieniu skierowanym do nich dyrektor PCDNiPP-P w Górze powiedział m.in.:
„Dziękujemy Wam za wieloletnią współpracę w ramach realizacji zadań Powiatowego Zespołu Samokształceniowego Dyrektorów – sieci współpracy i samokształcenia, za Wasze zaangażowanie na przestrzeni wielu lat, dzielenie się z nami wiedzą i doświadczeniem.
Współpraca z Wami była dla nas wielką przyjemnością, a działania podejmowane przez Was były dla nas wsparciem zawsze podnoszącym poziom i prestiż zespołu. Życzymy Wam dalszych sukcesów oraz wiele satysfakcji z podejmowanych kolejnych przedsięwzięć oraz dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym”.


Więcej zdjęć w galerii

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.