Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • PT KRUS w Górze informuje
  • Bardzo dobre wyniki gimnazjalistów
  • Ogłoszenie o naborze wniosków
  • Ocalamy
  • e-Składka – proste płatności do ZUS
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportWręczenie świadectw ukończenia studiów podyplomowych

W dniu 29 sierpnia br. w Powiatowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Górze odbyło się uroczyste wręczenie świadectw absolwentom studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych.

Zdjęcie: Wręczenie świadectw ukończenia studiów podyplomowych


Trzysemestralne studia podyplomowe na 8 kierunkach; pedagogika specjalna- rewalidacja, surdopedagogika, tyflopedagogika, pedagogika resocjalizacyjna z socjoterapią, pedagogika opiekuńczo- wychowawcza z pomocą psychologiczno- pedagogiczną, terapia pedagogiczna, doradztwo zawodowe, oligofrenopedagogika, ukończyło 36 słuchaczy. Zajęcia dla studentów odbywały się w siedzibie PCDNiPP-P w Górze.
Podczas spotkania dyrektor PCDNiPP-P w Górze Bernard Bazylewicz wraz z koordynatorem studiów podyplomowych Grażyną Onichimowską podsumowali osiągnięcia studentów oraz kadry nauczającej, w skład której wchodzili doświadczeni i cieszący się uznaniem praktycy. Podkreślili znaczącą rolę wykorzystania technik kształcenia na odległość (e-learning).
Dyrektor wręczając świadectwa zwrócił uwagę na fakt, iż tylu nauczycieli naszego powiatu zdobyło nowe kwalifikacje, które z pewnością będą pomocne w realizacji planów zawodowych, aby sprostać wciąż rosnącym wymogom rzeczywistości związanej z reformą oświaty.
Miłym akcentem spotkania był przygotowany słodki poczęstunek, podczas którego absolwenci mogli się podzielić swoimi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi organizacji studiów oraz własnymi planami na przyszłość.
Absolwentom gratulujemy i życzymy sukcesów. PCDNiPPP w Górze zaprasza kolejnych nauczycieli do skorzystania z nowej oferty na kolejny rok akademicki.
Więcej informacji o studiach podyplomowych można uzyskać na stronie internetowej www.pcdn.edu.pl lub w sekretariacie placówki.

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.