Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sport



Warsztaty edukacyjne w Zespole Szkół w Górze

Uczniowie technikum w Zespole Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych w ramach projektu „Papiery do kariery”

Zdjęcie: Warsztaty edukacyjne w Zespole Szkół w Górze


W dniach 9 i 10 października 2017 r. uczniowie trzecich klas technikum w Zespole Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych w ramach projektu „Papiery do kariery” prowadzonych przez Adama Kunikowskiego – konsultanta Eurodesk Leszno, Członka Zarządu Fundacji Centrum Aktywności Twórczej.
Uczestnicy dowiedzieli się jak prezentować swoje kwalifikacje przy pomocy dokumentów Europass, w skład którego wchodzi m.in. europejskie CV. Uczyli się jak odnaleźć się na rynku pracy i edukacji oraz poznawali swoje mocne i słabe strony. Dowiedzieli się jak skutecznie prezentować swoje kwalifikacje i umiejętności.
W czasie zajęć uczniowie poznali i analizowali dokumenty składające się na portfolio Europass, a także dowiedzieli się, dlaczego warto się nimi posługiwać podczas prezentacji swoich umiejętności i kwalifikacji potencjalnym pracodawcom.
Warsztaty odbyły się po raz drugi. Organizatorem spotkania była Bożena Góra-pedagog szkolny.






MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.