Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sport

Sukcesy gimnazjalistów w badmintonie

Podczas odbywającego się 6 listopada 2017 r. w hali Olimpia Finału Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców I miejsce zajęła drużyna uczniów Gimnazjum Dwujęzycznego w Górze

Drużyna uczniów Gimnazjum Dwujęzycznego w Górze w składzie: Maciej Osmolski, Mikołaj Kruszka i Bartosz Zieliński, zajęła I miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców. Zawody rozegrane zostały 6 listopada w hali „”Olimpia” w Górze. Zawodnicy z Gimnazjum Dwujęzycznego nie dali żadnych szans swoim rywalom i pewnie zajęli pierwsze miejsce. 15 listopada będą reprezentować Powiat Górowski na zawodach strefowych w Lubinie.
Dzień wcześniej, tj. 5 listopada, Mikołaj Kruszka, reprezentujący GSB „Smecz” Góra zajął II miejsce na zawodach w ramach Pucharu Dolnego Śląska na zawodach rozegranych w Babimoście