Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Bezpłatna Infolinia Konsumencka
  • Weekend pod parą czyli Otwarcie Sezonu Krośnickiej Kolei Wąskotorowej
  • Górowski PUP informuje o ofercie pracy
  • PT KRUS w Górze informuje
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportNiesiemy wesołą nowinę

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Wąsoszu, 18 grudnia 2017 roku odwiedzili dzieci uczestniczące w zajęciach wczesnego wspomagania w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Górze. Podczas swej wizyty zaprezentowali się w świątecznych jasełkach

Zdjęcie: Niesiemy wesołą nowinę


Choć do świąt jeszcze kilka dni, to natchnieni już ich duchem, uczniowie Ośrodka postanowili głosić dobrą nowinę innym. W poniedziałek odwiedzili małe dzieci, które uczestniczą w zajęciach wczesnego wspomagania w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Górze. Na widowni oprócz dzieci zasiedli ich rodzice, dyrektor Powiatowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Górze Bernard Bazylewicz, dyrektor Ośrodka Justyna Dąbrowska oraz pracownicy poradni.
Wychowankowie przedstawili zebranym przygotowane przez siebie jasełka. Wspólnie z wszystkim kolędowali. Udało im się również zaangażować artystę z widowni. Mały Brajan zagrał w jasełkach Józefa, zrobił to po mistrzowsku. Chłopiec wykazał się nieprzeciętnymi zdolnościami aktorskimi.
Na koniec wszyscy uczestniczący w świątecznym przedstawieniu złożyli sobie nawzajem życzenia spokojnych i zdrowych świąt, a dzieci obdarowane zostały pamiątkowymi aniołkami.
Artyści z Ośrodka oprócz braw otrzymali smakowite mikołaje.

Katarzyna Kowaluk

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.