Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Nowe zasady wydawania legitymacji dla osób niepełnosprawnych
  • Ważne zmiany dotyczące nocnej i świątecznej opieki medycznej
  • Rolnicy i hodowcy trzody chlewnej …
  • Obwieszczenie Starosty Górowskiego
  • Straciłeś kartę? Nie ryzykuj!
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportTrzymają Formę!

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Górze po raz kolejny bierze udział w konkursie o zdrowym stylu życia pod hasłem „Trzymaj Formę!”

Zdjęcie: Trzymają Formę!


Po raz kolejny rusza konkursu „Trzymaj Formę!”. Już 1 marca 2018 roku odbędzie się kolejna edycja konkursu.

Konkurs to dodatkowa inicjatywa realizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” - inicjatywy promującej zdrowy styl życia wśród młodzieży szkolnej o największym w Unii Europejskiej zasięgu. W roku szkolnym 2017/2018 realizowana jest już siódma edycja konkursu, którego adresatami są uczniowie szkół podstawowych (klasy VII) i oddziałów gimnazjalnych (klasy II i III) zlokalizowanych na terenie wszystkich powiatów 16 województw w Polsce.

Do pierwszego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie i uczennice Gimnazjum Dwujęzycznego w Górze: Eliza Czajewska, Patryk Czopek, Maciej Hrebenyk, Kacper Hryń, Alex Kalinowski, Mikołaj Kruszka, Mikołaj Lorek, Jakub Tarońt, Hubert Twardowski. Opiekunem grupy jest pedagog szkolny Aneta Zmuda.

W ubiegłym roku uczeń Gimnazjum Dwujęzycznego Patryk Czopek reprezentował województwo dolnośląskie w finale centralnym konkursu „Trzymaj Formę” w Warszawie.

Trzymamy kciuki by i w tym roku udało się osiągnąć jak najwyższe lokatyAneta Zmuda

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.