Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Bezpieczny i aktywny senior
  • Artystyczne ferie
  • Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
  • Uczennice ZSO w finale wojewódzkim
  • Zastrzeganie dokumentów tożsamości
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportSTUDNIÓWKA 2018

Już tylko 100 dni od egzaminu dojrzałości dzieli maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Górze

Zdjęcie: STUDNIÓWKA 2018


Ostatnie chwile beztroskiej zabawy we wspólnym gronie, zgodnie z tradycją, upłynęły młodzieży i ich nauczycielom na “Studniówce”. W tym roku licealiści bawili się w sali bankietowej „ASTI”. Zabawa rozpoczęła się od tradycyjnego poloneza, pięknie wykonanego przez tegorocznych maturzystów. Nie obyło się też bez wielu podziękowań oraz wzruszeń. W wystąpieniu inaugurującym zabawę, dyrektor ZSO Pani Magdalena Mielczarek, życzyła wszystkim obecnym na sali niezapomnianej i szampańskiej zabawy. - „Jestem głęboko przekonana, że zarówno z pomocą studniówkowej magii, spotkam się z Wami wszystkimi po maturze i będę mogła pogratulować Wam odniesionego sukcesu”.
Abiturienci zaskoczyli gości pięknie i profesjonalnie wykonanym walcem. Po „oficjalnej” części studniówki wszyscy ruszyli na parkiet, bawiąc się do białego rana przy muzyce DJ Karlosa. Wcześniej, wychowawcy klas trzecich Pan Mirosław Wesołowski oraz Pani Małgorzata Kauch wraz z delegacją uczniów przecięli inauguracyjną szarfę oraz przypięli swoim wychowankom okolicznościowe studniówkowe znaczki.
A teraz drodzy maturzyści czas wytężonej pracy, dlatego życzymy wszystkim uczniom i uczennicom pomyślności na przyszłość, trafnych wyborów, szczęścia i wszelkiego powodzenia!

Małgorzata Kauch

Więcej zdjęć w galerii


MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.