Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Historyczne zanieczyszczenie powierzchni ziemi
  • Obwieszczenie Starosty Górowskiego
  • Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!
  • Profilaktyka mammograficzna – informacja NFZ
  • Powiatowy Urząd Pracy informuje
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sportNiesamowite doznania w rzeczywistości sfery 360°C

9 maja 2018 r. uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Wąsoszu mieli okazję obejrzeć film wewnątrz kopuły w technice 3D

Zdjęcie: Niesamowite doznania w rzeczywistości sfery 360°C


Kino sferyczne to nowa forma kształcenia. Seans w kinie sferycznym był prawdziwą, niezwykle inspirującą podróżą w czasie i przestrzeni, która miała na celu wzbudzić zainteresowania pasjonatów oraz obserwatorów otoczenia i Wszechświata. Podczas seansu w kopule dzieci leżały na miękkich materacach, a nad nimi prezentowany był obraz panoramiczny. Dzięki filmom: „Na skrzydłach marzeń” i „ Tajemnica nocy polarnej” dzieci przeżyły wiele emocji, zdobyły nowe i ciekawe wiadomości oraz spędziły wesoło czas. Treści w filmach zostały przedstawione za pomocą wyjątkowych efektów specjalnych, muzyki i niewiarygodnej grafiki komputerowej.
Oba filmy porywały dzieci w świat ciekawostek i dostarczyły mnóstwo nowych informacji edukacyjnych. Wszystkich zachwyciły niepowtarzalne widoki z przestrzeni kosmicznej. Takie zajęcia edukacyjne bardzo spodobały się uczniom, ponieważ mieli możliwość nie tylko oglądać cuda przyrody, ale stali się także uczestnikami tych niepowtarzalnych zdarzeń.
Więcej zdjęć w galerii.

Izabela Matuszewska

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.