Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sport


Po raz drugi zagrali dla Bartka
14 października 2017 r. w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Górze odbył się koncert finałowy pod hasłem „Gramy dla Bartka vol. II”. Głównym celem imprezy była akcja pomocy na rzecz chorego na białaczkę Bartka Małaczyńskiego.
czytaj więcej...


„W sercu nam gra – Piosenka Żołnierska”
11 października 2017 r. podopieczni Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu wzięli udział w festiwalu piosenki żołnierskiej pn.: „W sercu nam gra – Piosenka Żołnierska” zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej w Rogowie w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi
czytaj więcej...


"Złota polska jesień"
9 października 2017 r. w internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Wąsoszu wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego pt.: ,,Złota polska jesień”
czytaj więcej...


Zapraszamy na teatrzyk KOPCIUSZEK
Biblioteka Miejska w Górze oraz Teatrzyk Dorotki zapraszają na bajkowe przedstawienie „Kopciuszek”, które odbędzie się 16 października 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Oddziale Dziecięcym biblioteki.
czytaj więcej...


Spotkanie z Piotrem Gąsowskim
Spotkanie autorskie z Piotrem Gąsowskim, odbędzie się 04 października 2017 r. (środa) o godzinie 17:00 w Bibliotece Miejskiej w Górze. Spotkanie organizowane jest w ramach zadania „Przystanek literacki Góra”, na które uzyskano dofinansowanie z programu „Partnerstwo dla książki”. Organizatorami spotkania są: Biblioteka Miejska w Górze oraz Lokalna Grupa Działania „Ujście Baryczy”
czytaj więcej...


Kolejne spotkanie autorskie w Bibliotece Miejskiej
Biblioteka Miejska w Górze zaprasza na spotkanie autorskie z Tomkiem Michniewiczem, które odbędzie się 29 września 2017 r. (piątek) o godzinie 17:00
czytaj więcej... Poprzednie >> 

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.