Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • Ważne zmiany dotyczące nocnej i świątecznej opieki medycznej
  • „Kto nam dał Niepodległą Polskę?”
  • Spotkanie Zespołu Samokształcenia Dyrektorów
  • Absolutorium dla Zarządu
  • Profilaktyka mammograficzna – informacja NFZ
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sport


Wystawa „Szli na Zachód osadnicy”
Od 5 maja do 5 listopada 2018 r. w ramach Powiatowych Obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości można oglądać w Pracowni Historii Ziemi Górowskiej Powiatowego Centrum doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Górze wystawę „Szli na zachód osadnicy”
czytaj więcej...


Zapraszamy na spotkanie autorskie z Dorotą Zawadzką
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Dorotą Zawadzką, które odbędzie się 18 czerwca 2018 r. (poniedziałek) godzina 17:00 w Bibliotece Miejskiej w Górze, Wstęp wolny
czytaj więcej...


Wystawa „Kto ty jesteś? - Polak mały"
Od 3 kwietnia do 5 listopada 2018 r. w ramach Powiatowych Obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości można oglądać w PCDNiPPP w Górze wystawę prac konkursowych III Powiatowego Konkursu Plastycznego dla przedszkolaków i uczniów klas I-III „Kto ty jesteś? – Polak mały”
czytaj więcej...


Zapraszamy na spotkanie z Elżbietą Romanowską
Zapraszamy na spotkanie ze znaną i lubianą aktorką Elżbietą Romanowską, które odbędzie się 8 czerwca 2018 r. w Bibliotece Miejskiej w Górze o godzinie 17:00. Wstęp wolny
czytaj więcej...


„Kto nam dał Niepodległą Polskę?”
Starosta Górowski Piotr Wołowicz zaprasza 23 maja 2018 r. o godzinie 10.00 do auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Górze mieszkańców powiatu górowskiego na inaugurację Powiatowych Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę odbywającą się pod hasłem „Kto nam dał Niepodległą Polskę?”
czytaj więcej...


Co najmniej 32 powody, aby pokochać Niemcy
17 maja 2018 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku odbyła się promocja książki „Co najmniej 32 powody, aby pokochać Niemcy”
czytaj więcej... Poprzednie >> 

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.