Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sport


Nowoczesny Magazynier w oczach uczniów...
18 maja 2017 r. w ramach współpracy Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Górze z Zespołem Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze odbyło się spotkanie młodzieży z doradcami zawodowymi panią Hanną Nowacką oraz Julitą Mudry. W spotkaniu zorganizowanym w PSB „Mrówka” w Górze udział wzięli uczniowie klas trzecich technikum.
Czytaj więcej...


III Dolnośląskie Dni Pionierów Osadnictwa na Ziemiach Odzyskanych
W dniach 12-14 maja 2017 r. w Legnicy odbywały się III Dolnośląskie Dni Pionierów Osadnictwa na Ziemiach Odzyskanych
Czytaj więcej...


Wielki sukces Patryka
Patryk Czopek, uczeń klasy II Gimnazjum Dwujęzycznego w Górze zakwalifikował się do ogólnopolskiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu o Wiedzy i Zdrowym Stylu Życia „Trzymaj Formę”
Czytaj więcej...


Matura 2017
Pomimo panującego chłodu zakwitły kasztany co oznacza rozpoczęcie matur. 4 maja 2017 r. 119 górowskich absolwentów liceów ogólnokształcących dla młodzieży i dorosłych oraz technikum o godzinie 9 przystąpiło do obowiązkowego pisemnego egzaminu z języka polskiego na poziomie podstawowym. Dzisiaj ciąg dalszy maturalnych zmagań – egzamin pisemny z matematyki.
Czytaj więcej...


Konkursy na stanowiska dyrektorów szkół
W związku z upływem kadencji czterech dyrektorów z dniem 31 sierpnia 2017 r. Zarząd Powiatu Górowskiego w dniu 27 kwietnia 2017 r. ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów: w Powiatowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Górze, Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Wąsoszu, Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze oraz w Zespole Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze
Czytaj więcej...


KINEMA - trzecie starcie...
Spotkanie, będące jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych działań w ramach projektu, odbyło się w dniach 24.04 - 28.04.2017r. w niemieckim mieście Osnabrὒck. Po raz kolejny spotkali się nauczyciele i uczniowie ze szkół polskich, francuskich i niemieckich. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Górze jest jedną z sześciu szkół z Polski, które biorą udział w tym filmowym projekcie.
Czytaj więcej... Poprzednie >> 

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.