Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sport


Po raz drugi zagrali dla Bartka
14 października 2017 r. w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Górze odbył się koncert finałowy pod hasłem „Gramy dla Bartka vol. II”. Głównym celem imprezy była akcja pomocy na rzecz chorego na białaczkę Bartka Małaczyńskiego.
czytaj więcej...


Szkolny Dzień Samorządności
13 października 2017 r. w Zespole Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze obchodzono Szkolny Dzień Samorządności
czytaj więcej...


"Złota polska jesień"
9 października 2017 r. w internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Wąsoszu wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego pt.: ,,Złota polska jesień”
czytaj więcej...


Uroczystości Dnia Edukacji Narodowej 2017
W uroczystej oprawie pocztów sztandarowych szkół, dźwiękami Mazurka Dąbrowskiego oraz hejnału Góry rozpoczęły się, obchodzone od wielu lat wspólnie przez Powiat Górowski i Gminę Góra obchody Dnia Edukacji Narodowej. To moment, w którym władze powiatu i gminy składają życzenia pracownikom oświaty, dziękują za ich zaangażowanie w pracę, gratulują odznaczeń państwowych, medali i nagród a także wręczają własne. W tym roku uroczystości pod auspicjami Starosty Górowskiego Piotra Wołowicza oraz Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz odbyły się 13 października w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej
czytaj więcej...


Dzień Edukacji Narodowej - życzenia
Życzenia Starosty Górowskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej
czytaj więcej...


Obchody Dnia Edukacji Narodowej
Starosta Górowski Piotr Wołowicz oraz Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz zapraszają na uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej, które odbędą się 13 października 2017 r. o godzinie 14.00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Górze
czytaj więcej... Poprzednie >> 

MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.