Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
Polityka prywatności. Serwis używa ciasteczek-cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek-cookies do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika. Polityka prywatności.
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sport



Wydział Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami

Jak się z nami skontaktować?


Wydział Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami


Adres pocztowy:
56-200 Góra ul.Mickiewicza 1

tel: 65/544 39 20
fax: 65/543 35 11
e-mail:   geodezja@powiatgora.pl

Piotr Jankowski - Naczelnik Wydziału - Geodeta Powiatowy

pok. 8 (I piętro)
tel. 65/544 39 20 
tel. komórkowy: 785858853
email:  geodezja@powiatgora.pl

Anna Głuszko – Zastępca Naczelnika Wydziału
pok.4 (I piętro)
tel. 65/544 39 19
e-mail: a.gluszko@powiatgora.pl

Alicja Penar - Specjalista
pok. 6 (I piętro)
tel./65 544 39 23 
e-mail; a.penar@powiatgora.pl 

Janusz Mycka - Inspektor

pok.12 (I piętro)
tel. 65/544 39 25 
e-mail:  j.mycka@powiatgora.pl

Danuta Lachowicz - Inspektor
pok. 9 (I piętro)
tel. 65/544 39 21 
e-mail:  d.lachowicz@powiatgora.pl 

Ilona Olejnik - Podinspektor
pok.7 (I piętro)
e-mail: i.olejnik@powiatgora.pl 

Krzysztof Birecki - Inspektor
pok. 2 (parter)
tel. 65/544 39 29
e-mail: k.birecki@powiatgora.pl 

Zbigniew Dec - Specjalista
pok. 2 (parter)
tel. 65/544 39 27 
e-mail: z.dec@powiatgora.pl

Jolanta Borawska - Specjalista
pok. 2 (parter)
tel. 65/544 39 28 
e-mail: j.borawska@powiatgora.pl

Wojciech Marciniak - Specjalista
pok.2 (parter)
tel. 65/544 39 27 
e-mail: w.marciniak@powiatgora.pl  

Ewa Korman-Wieloch - Podinspektor

pok. 3 (I piętro)
tel. 65/544 39 26
e-mail: e.korman@powiatgora.pl

Anita Nowicka-Ziach - Referent
pok. 3 (I piętro)
tel. 65/544 39 26
e-mail: a.nowicka@powiatgora.pl

Bogusława Lipowicz - Podinspektor
pok. 11 (I piętro)
tel. 65/544 39 24
e-mail: b.lipowicz@powiatgora.pl

Jerzy Maciaszek - Podinspektor 
pok. 5 (I piętro)
tel. 65/544 39 17 
email: j.maciaszek@powiatgora.pl

Ludwik Skoczylas - Specjalista

pok. 5 (I piętro)
tel. 65/544 39 18
e-mail: l.skoczylas@powiatgora.pl





MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Serwis internetowy prowadzi: Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Polityka prywatności. Serwis używa ciasteczek-cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek-cookies do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika. Polityka prywatności.