Realizując współpracę między Powiatem Górowskim a Spółką Nowy Szpital we Wschowie, która odpowiada za ratownictwo medyczne oraz nocną i świąteczną opiekę zdrowotną na naszym terenie, doszło dziś do przekazania na potrzeby Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu cennego sprzętu medycznego. Placówka otrzymała dwa pulsoksymetry, czyli urządzenia badające poziom natlenienia krwi tętniczej. Do DPS trafiły także fartuchy ochronne, przyłbice, maseczki oraz gogle. Sprzęt, w imieniu Prezesa Mirosława Sosny przekazał Patryk Maćkowiak - Dyrektor Operacyjny Nowego Szpitala we Wschowie. Trafił on w ręce Piotra Grochowiaka - Dyrektora DPS we Wronińcu w obecności Anny Kolibek - Starosty Górowskiego i Andrzeja Rogali - Wicestarosty Górowskiego.

iodo@amt24.biz