7 maja 2024 roku w Trzebnicy odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Specjalnych w Lekkiej Atletyce. Organizatorami wydarzenia byli Powiatowy Zespół Specjalnych Placówek Szkolno-Wychowawczych im. Marii Grzegorzewskiej oraz Związek Stowarzyszeń Sportowych  „Sprawni – Razem”.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Wąsoszu reprezentowało 5 uczestników: Alicja Stróżyńska, Urszula Kuśmierska, Kacper Kaim, Krzysztof Szymusiak oraz Patryk Wolański. Zawody przeprowadzone były w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2008 i młodsi oraz rocznik 2007 i starsi.

W biegu na 100 m II miejsce wywalczyła reprezentantka Urszula Kuśmierska. Pozostali reprezentanci brali udział w biegach na 100 i 400 metrów.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

iodo@amt24.biz