Zarząd Powiatu Górowskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. „Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizacja zadań z zakresu edukacji prawnej na terenie Powiatu Górowskiego w 2021 roku”.

Na realizację zadania publicznego w ramach ww. konkursu Zarząd Powiatu Górowskiego przeznacza środki finansowe w formie dotacji w wysokości 64 020,00 zł (słownie: sześćdziesiąt cztery tysiące dwadzieścia złotych).

Termin składania ofert od dnia 28.10.2020 r. do dnia 18.11.2020 r.

Szczegóły określone zostały w Uchwale nr 76/2020 Zarządu Powiatu Górowskiego z dnia 28 października 2020 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. "Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizacja zadań z zakresu edukacji prawnej na terenie Powiatu Górowskiego w 2021 roku"

- Załącznik nr 1

- Załącznik nr 2 - Wzór oferty realizacji zadania publicznego