Najlepsi, szczególnie wyróżniający się uczniowie Zespołu Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze odebrali dziś z rąk Anny Kolibek – Starosty Górowskiego stypendia za wybitne wyniki w nauce.

Stypendia Starosty Górowskiego otrzymali uczniowie z najwyższą średnią ocen. W gronie tym znaleźli się: Damian Rudkowski – klasa III a BS, śr. 5,50, Milena Kinasz – klasa I GTL, śr. 5,35, Oliwia Maślejak – klasa III TE, śr. 5,30, Anastazja Rodzewicz – klasa III TE, śr. 5,26, Krystian Wiśniewski – klasa I GIE, śr. 5,24, Daria Muszyńska – klasa III TE, śr. 5,17 oraz Małgorzata Hasiów, klasa II THT, śr. 5,13.

- Serdecznie gratuluję wszystkim wyróżnionym uczniom, którzy wykazując się wielkim zaangażowaniem, pracą i aktywnością zapracowali na najwyższe oceny w szkole. Wszystkim uczniom Powiatu Górowskiego życzę wszelkiej pomyślności oraz słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji – mówi Anna Kolibek, Starosta Górowski.

Stypendia, wspólnie z Starostą Górowskim wręczali także: Ryszard Wawer – Przewodniczący Rady Powiatu Górowskiego, Ewa Gano – Dyrektor ZS w Górze oraz Krzysztof Szmydyński – wicedyrektor ZS w Górze.

iodo@amt24.biz